Integracja rozwiązań telekomunikacyjnych - VISTEL
Systemy bezprzewodowej transmisji danych - VISTEL
Telefonia IP - VISTEL

- Optymalne rozwiązania dla firm

Audyty i doradztwo teleinformatyczne

Audyty i doradztwo teleinformatyczne - VISTELW przypadku chęci dokonania przez Klientów zmian istniejących platform usługowo-sprzętowych, jesteśmy w stanie przeprowadzić audyt, umożliwiający podjęcie optymalnych decyzji co do wyboru funkcjonalności docelowego rozwiązania.

Specjalizujemy się w:

Integracja rozwiązań telekomunikacyjnych

Integracja rozwiązań telekomunikacyjnych - VISTELWieloletnie doświadczenie, oraz współpraca z wiodącymi producentami, umożliwia nam budowę zaawansowanych rozwiązań, stanowiących połączenie istniejącej infrastruktury Klienta z najnowszymi produktami telekomunikacyjnymi.

Współpracujemy z najlepszymi. Najlepsi wybierają nas.

Systemy bezprzewodowej transmisji danych

Systemy bezprzewodowej transmisji danych - VISTELWszędzie tam, gdzie nie ma wybudowanej infrastruktury miedzianej lub światłowodowej, alternatywą na szybkie uruchomienie usług telekomunikacyjnych jest skorzystanie z technologii bezprzewodowych (sieci radiowe, optyczne).

Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas wielu wdrożeń od roku 2003, jesteśmy w stanie zagwarantować wydajność dostarczanych rozwiązań bezprzewodowych na poziomie zbliżonym do tradycyjnych rozwiązań kablowych, przy zachowaniu znacznie niższych kosztów usług i nie porównywalnie krótkiego czasu ich uruchamiania.

Telefonia IP dla biznesu

Telefonia IP - VISTELUruchomiliśmy własną platformę telefonii dla biznesu XCALL.
Usługi oferowane w ramach telefonii IP funkcjonalnością znacznie przewyższają możliwości usług spotykanych w telefonii tradycyjnej, przy czym są od nich znacznie tańsze. Jakość połączeń głosowych w telefonii IP zależy w głównej mierze od jakości łącza Internetowego oraz wykorzystywanych urządzeń. Korzystamy wyłącznie z najlepszych marek w branży.

Więcej informacji o usługach telefonii IP na www.xcall.pl

Rozwiązania dla przedsiębiorstw TAXI

TAXIcall - VISTELStworzyliśmy rozwiązanie dedykowane dla przedsiębiorstw z branży taksówkarskiej o nazwie TAXICALL.
Usługa polega na dostarczeniu kompleksowego rozwiązania, umożliwiającego obsugę zgłoszeń Klientów zamawiających taksówkę.

Więcej informacji o usługach dla przedsiębiorstw TAXI na www.taxicall.pl